Naše firma je největší servisní středisko pro opravy svařovací techniky na Moravě. V současné době máme tým 4 lidí, který bychom potřebovali posílit o dalšího pracovníka.

Nový pracovník by měl za úkol provádět jednoduché servisní práce na svářečkách, validace jejich měřicích přístrojů a pravidelné kontroly svářeček. Tyto práce nejsou složité a nového kolegu kompletně zaškolíme. Z počátku bude pracovat pod dohledem zkušeného servisního technika. Jedná se o samostatnou a zajímavou práci. Místem práce bude naše firma na ul. Teslova 1118 v Ostravě-Přívoze a případně v menší míře o výjezdu k zákazníkům do cca 80 km kolem Ostravy. Služební auto máme k dispozici.

Zatím máme práci na 2-3 dny v týdnu. Proto nabízíme možnost přivýdělku na cca 96 hodin měsíčně. Jedná se tedy o poloviční nebo zkrácený úvazek, který by časem (do cca 1 roku) přerostl v práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

Práce bude hodnocena z počátku 180 Kč/hod., po zkušební době pak cca 200-250 Kč/hod. podle zručnosti nového kolegy.

Podmínkou je vzdělání v oblasti elektro a řidičský průkaz skupiny B.

 

Své životopisy posílejte na E-mail: hadyna@weldingostrava.cz, pozveme Vás k osobnímu pohovoru. Odpovíme na každou přihlášku.

 

Těšíme se na Vás! Daniel Hadyna, ředitel společnosti

 

 

 

 

 

 

Array

Získejte novinky a nabídky našeho portálu
z první ruky do Vašeho e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.