Vážení přátelé.

 

Hledáme obchodního zástupce pro prodej průmyslového zboží v oblasti chemických přípravků pro strojírenské firmy. Získali jsme výhradní zastoupení významného světového výrobce, společnosti Gross, která vyrábí vysoce kvalitní a konkurence schopné chemické přípravky a další příslušenství, které je určené širokému spektru výrobních firem.

Projekt je zcela nový a staví na zkušenostech výrobce, který rychle získává převahu na trhu, kde začíná působit. Naše firma má zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Pracovník by měl ze začátku za úkol naučit se sám prodávat tento sortiment našim stávajícím a případně novým zákazníkům. Jakmile se základní prodej zavede, měl by pak také za úkol organizovat zaškolování nových obchodních zástupců po celém území ČR a SR a bude pak celý projekt prodeje řídit. Byl by tedy časem na vrcholové pozici.

 

Nástup je možný ihned. Pracovník bude mít k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon a veškeré potřebné zázemí. Práce bude organizována na území severní Moravy. Pracovní místo bude dobře placené. V průběhu zkušební doby zajistíme produktové podrobné školení, obchodní školení a seznámení se s praktickými dovednostmi obchodního zástupce našimi zkušenými pracovníky.

Je nutné, aby uchazeč měl zkušenosti s aktivním prodejem průmyslového zboží. Uměl jednat se zákazníkem a byl trochu technický typ. Ostatní dovednosti jej naučíme. Musí mít řidičský průkaz sk. B. Znalost polského a anglického jazyka je výhodou.

Nabízíme práci v kolektivu výborných kolegů se skvělou atmosférou ve firmě.

 

Své životopisy posílejte na adresu ředitele společnosti: hadyna@weldingostrava.cz. Odpovíme na každou zaslanou přihlášku. Těšíme se na možnou spolupráci.

 

Daniel Hadyna, ředitel

 

 

Získejte novinky a nabídky našeho portálu
z první ruky do Vašeho e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.