Společnost Migatronic neustále zdokonaluje své univerzální svařovací stroje novými procesy, které přináší vysokou kvalitu i produktivitu svařování. V současné době je nově na trhu technologie Migatronic PowerArc, která zvyšuje postupovou rychlost svařování při impulsním svařování až o 30%.

Více informací získáte kliknutím zde…

PowerArc je k dispozici na svařovacích strojích Migatronic Sigma Select – jedná se o nejmodernější stroj, který se na našem trhu vůbec nabízí. Více technických informací o Sigmě Select vč. všech parametrů získáte zde…

Pokud si náš zákazník tento stroj již pořídil a svářečka je vybavena grafickým panelem, lze si tuto funkci bezplatně vyzkoušet přímo na svém stávajícím stroji. Náš technik tuto funkci do svařovacího stroje nahraje a umožní ji použít na 2 hodiny hoření svařovacího oblouku. To jsou cca 2-3 pracovní směny.

Pokud budete mít zájem o vyzkoušení nové Sigmy Select s funkci PowerArc, postačí nás kontaktovat na tel. čísle: 777 771 231 nebo E-mailem na adrese firma@weldingostrava.cz. Rádi k Vám přijedeme.

 

Nejmodernější svařovací stroje Migatronic Sigma Select pro svařování metodou MIG/MAG
Array

Získejte novinky a nabídky našeho portálu
z první ruky do Vašeho e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.