1. Robotické hořáky Dinse
široký výběr kvalitních robotických hořáků

Společnost Dinse vyrábí širokou řadu robotických svařovacích hořáků, které lze použít pro jakéhokoliv komerčně vyráběného robota. K dispozici jsou jak hořáky pro metodu MIG/MAG, tak také pro TIG. MIG/MAG svařovací hořáky jsou určené buď pro klasickou verzi svařovacího robota nebo robota s dutým ramenem tzv. „hollow wrist”.

K dispozici jsou hořáky plynem i vodou chlazené. Vodou chlazené hořáky mají unikátní dvouokruhové chlazení, které je vysoce účinné, navíc je společností Dinse patentované. Spotřební díly Dinse mají vysokou kvalitu, jsou vyráběné v Německu a k dispozici jsou různé délky a zahnutí krků svařovacích hořáků.

Hořáky lze prakticky otestovat v režimu tzv. závazného zapůjčení, kdy naši technici namontují svařovací hořák na daný svařovací robot, společně s obsluhou zkalibrují TCP bod robota a provedou kontrolní průjezd robota na několika stávajících programech. Na svařovací hořáky zajišťujeme kompletní servis.

V rámci akce budeme mít k dispozici k vidění celou řadu různých robotických hořáků Dinse a jejich katalogy.

Společnost Dinse má k dispozici široký výběr robotických hořáků pro všechny komerční typy svařovacích robotů.

 

2. Robotické svařovací hořáky Dinse-Trigaskiss
přímá náhrada za SKS svařovací hořáky

Pokud používáte svařovací hořáky SKS, máme pro Vás dobrou zprávu. Dinse vyrábí svařovací hořáky Tregaskiss, jejichž spotřební díly jsou plně zaměnitelné pro většinu typů SKS, a to bez nutnosti re-kalibrace TCP bodu svařovacího robota. Spotřební díly jsou vysoké kvality s podstatně nižší cenou.

Nabízíme Vám možnost nezávazného otestování spotřebních dílů Tregaskiss. Náš technik k Vám dojede, za chvilku vymění potřebné spotřební díly a robot může dále pokračovat v práci bez nutnosti zásahu programátora.

V rámci akce budeme mít tyto díly k dispozici. Rádi Vám pošleme cenovou nabídku.

 

 

Zpět na úvodní stránku…

3. Dvojitý závit kontaktní dýzy – svařovaci trysky
prodlužuje její životnost 2x

Společnost Dinse vyrábí ve standardu robotické kontaktní dýzy – proudové trysky, které jsou opatřeny dvojitým závitem. Při používání každé trysky se postupem času vydře v trysce díra vlivem třetí svařovacího drátu do jedné strany. Běžně obsluha robota takovou trysku vymění za novou.

U trysek s dvojitým závitem lze tuto stejnou trysku použít ještě jednou tím, že se tryska vyšroubuje a přehodí na druhý závit. Po dotažení je orientace trysky vůči svařovacímu hořáku pootočena o 90 stupňů. Tím vzniká nový prostor pro další použití použité trysky. Tím získáte 2x vyšší životnost této trysky.

Roční úspora při použití těchto trysek se může pohybovat kolem 40-ti tisíc Kč bez DPH na jednoho svařovacího robota.

Tyto trysky budeme mít na akci k dispozici. Rádi Vám předvedeme použití zdvojeného závitu.

Příklad vyráběných proudových špiček s dvojitým závitem.

 

4. Kontaktní dýzy – proudové trysky Dinse typ HDP
mají 33x vyšší životnost v porovnání s běžnou tryskou

K dispozici jsou také speciálně vyvinuté kontaktní dýzy – trysky typu HDP, které mají wolframový základ. Jsou určené pro MIG/MAG svařovací hořáky, jsou opatřeny rovněž dvojitým závitem a jejich ověřena životnost je 33x vyšší, než u běžné komerčně vyráběné chrom-zirkonové trysky.

Roční úspory se mohou pohybovat až kolem 120-ti tisíc Kč bez DPH na jednoho robota.

Tyto HDP trysky budeme mít na akci k dispozici vč. prezentace výsledku testování těchto trysek v laboratoři Dinse.

Kontaktní dýzy – proudové trysky Dinse typ HDP.

Máte dotaz, nebo požadavek? Napište nám.